Požární plošina prochází kompletní rekonstrukcí

Rekonstrukce AP

Zakoupené vozidlo PVP 27 Tatra 815 pro potřeby jednotky hasičů z Vrbna pod Pradědem odjelo koncem roku 2017 na kompletní rekonstrukci do firmy SIEME s.r.o., sídlící v Poličce. Tato společnost úzce spolupracuje s největším českým výrobcem nástaveb hasičských vozidel THT Polička. 

Dne 27. 3. proběhla první kontrolní návštěva členy vrbenské jednotky. Během návštěvy hasiči spolu se zástupci firmy SIEME prošli celou výrobní halu a zkonzultovali průběh prací na vozidle. Byly předvedeny a ukázány všechny díly, které nyní prochází rekonstrukcí. Jedná se o podvozek vozidla, motor, výměnu převodovky, karosářských dílů, výrobu a rekonstrukci speciální nástavby. Nyní jsou jednotlivé segmenty nachystány na tryskání a následné lakování.

Poté přijde na řadu kompletace vozidla a vybavení. Další návštěva byla dohodnuta cca za měsíc, kde by se mělo vyřešit i uložení věcných prostředků ve vozidle. Dle podmínek smlouvy musí být dílo předáno do konce června roku 2018. Celá rekonstrukce vozidla je vyčíslena na částku téměř 4,5 milionu Kč, na kterou město Vrbno pod Pradědem získalo dotaci od Moravskoslezského kraje.


Autor: Bc. Ondřej Chalupa, velitel JSDH Vrbno pod Pradědem

Rekonstrukce výškové techniky

Rekonstrukce AP

Rekonstrukce AP

 
Rekonstrukce AP

Rekonstrukce AP

 
Rekonstrukce AP

Rekonstrukce AP

 
Rekonstrukce AP

Rekonstrukce AP

 
Rekonstrukce AP

Rekonstrukce AP

 
Rekonstrukce AP

Rekonstrukce AP

 
Rekonstrukce AP

Rekonstrukce AP

 
Rekonstrukce AP

Rekonstrukce AP

 
Rekonstrukce AP

Rekonstrukce AP

 
Rekonstrukce AP

Rekonstrukce AP

 
Rekonstrukce AP

Rekonstrukce AP

 
Rekonstrukce AP

Rekonstrukce AP

 
 
Vytvořeno 29.3.2018 14:34:33 | přečteno 839x | ladislav.jelinek
 
Hasiči Vrbno pod Pradědem
Nádražní 660, Vrbno pod Pradědem
tel.: 739 467 093
e-mail: ondrej.chalupa@vrbnopp.cz
tel. HZ: 558 271 331 - kancelář velitele
tel. HZ: 558 271 332 - kancelář JSDH
tel. HZ: 558 271 333 - garáže

ZŘIZOVATEL:
Město Vrbno pod Pradědem
Nádražní 389
tel.: 554 795 111
fax: 554 751 610
e-mail: podatelna@vrbnopp.cz
load